W imieniu Dolnośląskiego Klastra Motoryzacyjnego oraz Active Strategy. Mamy przyjemność zaprosić na kolejne wirtualne SPOTKANIE GRUPY HR Dolnośląskiego Klastra Motoryzacyjnego pt. „Jak nie dać się zwariować – czyli o emocjach i stresie”

Tym razem poświęcimy więcej czasu na dyskusję i wymianę doświadczeń. Mamy nadzieję, że inspiracją do niej, będzie krótkie przedstawienie tematu przez gościa.

Gościem będzie Pani Ewa Gomułka – od ponad 17 lat terapeuta, trener inteligencji emocjonalnej. Partner w Active Strategy. Prowadziła coaching menedżerów wysokiego szczebla w takich firmach jak Canon, Tenneco, Whirlpool. Pracowała także z: 3M, Cadbury, Magna, Siemens, Spinko, SRG Global, Tama. Prowadziła 5-dniowe treningi interpersonalne. Ukończyła szkołę coachingu certyfikowaną w ICF, szkolenie z zakresu Ustawień Systemowych Organizacji, Szkołę Pomocy Psychologicznej w podejściu Gestalt.

Gdzie i kiedy 

12 (wtorek) maja 2020 r. o godzinie 10:00

Adres: wirtualnie.

W ramach spotkania omówimy m. in.:

  1. Jak wspierać pracowników w trudnych emocjach i stresie?
  2. Jak radzić sobie z własną psychiką w sytuacji kryzysowej?
  3. Przykłady zachowań, których lider nie powinien przejawiać.
  4. Siła i odporność psychiczna – jak ją doskonalić i rozwijać?
  5. Metody zarządzania swoimi emocjami

9:45-10:00 logowanie do pokoju spotkań.

10:00-10:30 – prezentacja praktycznych rozwiązań

10:30-11:30 – dyskusja

Udział w spotkaniu prosimy zgłaszać mailowo: zysk@lsse.eu   (Szczegóły dotyczące połączenia online dostaną Państwo na maila)

Więcej o działaniach Klastra DKM na stronie http://bit.ly/DolnoslaskiKlasterMotoryzacyjny

Zobacz także