Serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniu pn. „Klaster Mixer”, organizowanym przez Dolnośląski Klaster Motoryzacyjny, którego liderem jest Legnicka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A., we współpracy z Bydgoskim Klastrem Przemysłowym „Dolina Narzędziowa”. Spotkanie odbędzie się w środę, 26 czerwca 2024 r., o godz. 11:00 w Centrum Konferencyjnym LSSE, przy ul. Rycerskiej 24 w Legnicy.

„Klaster Mixer” to innowacyjna inicjatywa, której celem jest zacieśnianie relacji między firmami, stwarzanie nowych możliwości rozwojowych oraz wspieranie rozwoju przedsiębiorczości. Dzięki atrakcyjnej formule „speed dating”, uczestnicy będą mieli szansę na szybkie i efektywne nawiązywanie kontaktów biznesowych.

Podczas wydarzenia planowane jest również uroczyste podpisanie listu intencyjnego o współpracy międzyklastrowej, co symbolizuje początek nowej ery kooperacji między klastrami.


REJESTRACJA

Zapisy trwają do 23 czerwca 2024 r., za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego. Uwaga! Liczba miejsc ograniczona.


AGENDA

10:45 – 11:00 – Rejestracja uczestników

11:00 – 11:15 – Oficjalne otwarcie wydarzenia

11:15 – 11:30 – Podpisanie listu intencyjnego o współpracy międzyklastrowej

11:30 – 11:40 – Prezentacja oferty Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej S.A.

11:40 – 12:00 – Prezentacja Dolnośląskiego Klastra Motoryzacyjnego i innych klastrów

12:00 – 12:20 – Prezentacja Bydgoskiego Klastra Przemysłowego „Dolina Narzędziowa”

12:20 – 14:30 – „Klaster Mixer”, spotkania biznesowe w formule „speed dating”

14:30 – 15:00 – Podsumowanie, lunch

O partnerze:

Bydgoski Klaster Przemysłowy „Dolina Narzędziowa” – skupia firmy z branż narzędziowej i przetwórstwa tworzyw polimerowych oraz szereg instytucji okołobiznesowych, w tym uczelnie, jednostki badawczo-rozwojowe, urzędy, stowarzyszenia przedsiębiorców czy instytucje finansowe. Działalność klastra ma na celu integrację środowiska przetwórców i narzędziowców, reprezentację ich interesów na zewnątrz, jak również stworzenie sieci powiązań biznesowych ułatwiających funkcjonowanie firm, dostęp do kadr, rozwój technologiczny oraz zwiększenie innowacyjności produkcji.

Wydarzenie odbywa się w ramach obchodów Dnia Przedsiębiorcy.

Zobacz także