Formularz kontaktowy

Masz pytanie?

Skorzystaj z formularza kontaktowego umieszczonego poniżej
bądź zadzwoń lub wyślij wiadomość na adres e-mail

Klauzula informacyjna RODO

Lokalizacja

ul. Rycerska 24
59-220 Legnica

Telefon

+48 76 727 74 70

Departament Obsługi Przedsiębiorców

Justyna Hubiak
tel. +48 537 770 954
hubiak@lsse.eu

Magdalena Barczyk - Monteiro
tel. +48 697 890 426
monteiro@lsse.eu

Agnieszka Kos
tel. +48 733 770 207
kos@lsse.eu

Łukasz Maciejewski
tel. +48 607 770 437
maciejewski@lsse.eu


Pełnomocnik Zarządu ds. podstrefy Głogów

Wiesław Sowiński
tel. +48 76 727 74 98,
tel. kom.: +48 607 770 712
sowinski@lsse.eu


    Justyna Hubiak

    tel. +48 537 770 954

    hubiak@lsse.eu

    Agnieszka Bartkowiak

    tel. +48 530 770 347

    bartkowiak@lsse.eu

    Paweł Drankiewicz

    tel. +48 535 770 462

    drankiewicz@lsse.eu

    Lidia Wysocka-Czechowska

    tel. +48 607 770 247

    czechowska@lsse.eu

    Bernadetta Brożyna

    tel. +48 530 770 799

    brozyna@lsse.eu

    Paweł Drankiewicz

    tel. +48 535 770 462

    drankiewicz@lsse.eu