W ramach kampanii promującej szkolnictwo branżowe i techniczne, realizowanej przez Dolnośląski Klaster Edukacyjny zapraszamy do zapoznania się z materiałami promującymi Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej w Lubaniu.

Więcej informacji można znaleźć na stronie: http://www.zspimkzl.pl/zspimkzl/index.php

Prezentacja szkoły:

https://lsse.eu/wp-content/uploads/2021/04/KZL.pdf

 

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia filmu promocyjnego:

https://www.youtube.com/watch?v=7ZhXTSqdzhA

Oraz zapoznania się ze stroną rekrutacyjną:

https://sites.google.com/zspimkzl.pl/kzl-rekrutacja

Na powyższej stronie znajdują się informacje nt. kierunków kształcenia, lekcji w ramach Dni Otwartych, linki do profili facebookowych każdego kierunku.

 

Aby umożliwić ósmoklasistom kontakt z przyszłą szkołą w panujących obecnie warunkach, Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej w Lubaniu przygotował szereg zdalnych narzędzi promocyjnych. Nauczyciele zespołu przeprowadzają godziny wychowawcze online w klasach ósmych szkół podstawowych na terenie powiatu, powstał nowy film promocyjny prezentujący ofertę szkoły oraz strona rekrutacyjna umożliwiająca dokładnie poznanie kierunków kształcenia oraz pobranie dokumentacji rekrutacyjnej.

W dniach 12-16 kwietnia odbędą się Wirtualne Dni Otwarte, podczas których ósmoklasiści będą mogli wziąć udział w jedenastu lekcjach zdalnych o różnorodnej tematyce, zadawać pytania oraz porozmawiać z uczniami i nauczycielami.

 

 

Zobacz także