Zapraszamy na bezpłatne webinarium organizowane we współpracy z firmą Deloitte pt. „Polska Strefa Inwestycji (Nowa SSE). Aktualne zasady dotyczące uzyskania i rozliczenia wsparcia”, które odbędzie się w środę, 8 maja 2024 roku o godz. 10:00.


REJESTRACJA


Przedsiębiorcy rozważający realizację nowych inwestycji mogą obecnie skorzystać z wielu rodzajów wsparcia. Wśród nich coraz popularniejsze jest zwolnienie podatkowe w ramach Polskiej Strefy Inwestycji (Nowa SSE). Podczas spotkania zostaną omówione zasady uzyskania zwolnienia w ramach PSI obowiązujące od 2024 roku oraz istotne kwestie dotyczące jego rozliczenia.

W harmonogramie m.in.: kumulacja pomocy publicznej w różnych formach wsparcia (np. dotacje), najnowsze trendy interpretacyjne i orzecznicze w PSI, potencjalny wpływ krajowego oraz globalnego (Pillar II) podatku minimalnego na działalność w PSI.


Webinarium skierowane jest przede wszystkim do: prezesów, dyrektorów finansowych, głównych księgowych, szefów i pracowników działów finansowo-księgowych i podatkowych oraz działów rozwoju, innowacji i inwestycji w przedsiębiorstwach prowadzących działalność w ramach Polskiej Strefy Inwestycji/SSE, a także przedsiębiorstw planujących nowe inwestycje.


Webinarium poprowadzą:

Bartłomiej Węgrzyn – starszy menedżer w Dziale Doradztwa Podatkowego Deloitte,

Marcin Zwolenik – menedżer w Dziale Doradztwa Podatkowego Deloitte.

Zobacz także