Odpowiedzialność podatkowa w zarządzie firmy dotyczy członków zarządu niezależnie od wewnętrznego podziału obowiązków. Czy istnieją sposoby na ograniczenie ryzyka osobistej odpowiedzialności członków zarządu?

Zapraszamy na darmowy webinar, organizowany we współpracy z kancelarią Dentons, pt.: „Czy ja też odpowiadam za podatki? Pytania, które powinni sobie zadać członkowie zarządu niezależnie od zakresu swoich obowiązków ”, który odbędzie się 21 lutego (środa) 2024 r. o godz. 10:00.


REJESTRACJA


W trakcie webinarium eksperci z praktyki Postępowań Podatkowych zespołu Prawa Podatkowego Dentons odpowiedzą na pytania zarówno w kontekście odpowiedzialności karnej skarbowej za błędy w rozliczeniach podatkowych, jak w kontekście odpowiedzialności solidarnej (majątkiem osobistym) za zaległości publicznoprawne spółki w przypadku jej niewypłacalności.

Podczas spotkania online zostaną omówione kwestie dotyczące:

  • Odpowiedzialności karnej skarbowej oraz praktyki w tym zakresie.
  • Sposobów zarządzania ryzykiem odpowiedzialności karnej skarbowej.
  • Odpowiedzialności solidarnej członków zarządu za zaległości spółek.

Wydarzenie jest organizowane we współpracy z Kostrzyńsko-Słubicką Specjalną Strefą Ekonomiczną, Legnicką Specjalną Strefą Ekonomiczną, Łódzką Specjalną Strefą Ekonomiczną, Słupską Specjalną Strefą Ekonomiczną oraz Wałbrzyską Specjalną Strefą Ekonomiczną.

Webinarium poprowadzą:

  • Aleksandra Rutkowska, radca prawny, counsel kierująca praktyką Postępowań Podatkowych w ramach Zespołu Prawa Podatkowego, Dentons,
  • Aleksander Brzozowski, doradca podatkowy, senior associate, praktyka Postępowań Podatkowych w ramach Zespołu Prawa Podatkowego, Dentons.

Zobacz także