Fundacja Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej serdecznie zaprasza na Świąteczny Koncert Charytatywny „Wigilia Serc – strefowe kolędowanie”, który odbędzie się w czwartek, 14 grudnia 2023 r., o godz. 17:30 w Centrum Konferencyjnym LSSE przy ulicy Rycerskiej 24 w Legnicy.

Zebrane podczas koncertu środki zostaną w pełni przeznaczone na pomoc podopiecznym z Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Legnicy. W świąteczny nastrój wprowadzą nas pracownicy Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, wolontariusze Fundacji LSSE, partnerzy PCPR oraz zaproszeni goście.

W ramach koncertu przewidziano loterię fantową oraz poczęstunek z domowymi wypiekami.

Wstęp na koncert jest bezpłatny. Zachęcamy do wpłacenia symbolicznej darowizny do puszki. Sugerowana kwota to 30 zł, jednak wszystko zależy od otwartości Państwa serc.

Zapraszamy do udziału szczególnie przedsiębiorców z terenu oddziaływania LSSE wraz ze współpracownikami, samorządowców i przedstawicieli instytucji otoczenia biznesu, a także ich rodziny.

Uprzejmie prosimy o wcześniejsze zgłoszenie udziału w terminie do dnia 13 grudnia 2023 r. pod adresem e-mail: gniewosz@lsse.eu lub pod nr telefonu 663 152 247.

Dzielmy się dobrem, razem możemy więcej!

Zobacz także