Zapraszamy na konferencję „Finanse i narzędzia rozwoju innowacyjnych przedsiębiorców”, która odbędzie się 22 marca 2023 r. w godz. 10:00-13:30 w Centrum Konferencyjnym LSSE (ul. Rycerska 24, 59-220 Legnica).


REJESTRACJA

Udział w konferencji jest bezpłatny. Ze względów organizacyjnych prosimy o rejestrację do dnia 17 marca 2023 r.


Lata 2023-2027 to okres uruchomienia funduszy strukturalnych z nowej perspektywy finansowej. Jest to szansa na rozwój i wzmocnienie firm dotkniętych skutkami pandemii oraz agresji Rosji na Ukrainę.

Konferencja ma na celu przedstawienie informacji z zakresu finansowych oraz pozafinansowych form wsparcia dla przedsiębiorców. Fundusze europejskie i inne narzędzia wsparcia mają pozytywny wpływ na rozwój przedsiębiorstw oraz poprawę ich konkurencyjności na rynku lokalnym i zagranicznym. Dzięki takim instrumentom firma może zakupić nowy sprzęt usprawniający produkcję, zastosować innowacyjne technologie czy zorganizować szkolenia dla pracowników. Warto zwrócić też uwagę na dotacje przeznaczane dla firm dopiero wchodzących na rynek, które pozwalają im się rozwinąć znacznie szybciej i zbudować rozpoznawalną na rynku markę.


PROGRAM


Dodatkowe informacje: tel. 76/8478585, e-mail: szkop@pracodawcy.pl

Organizatorzy: Związek Pracodawców Polska Miedź, Legnicka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A.

Partnerzy: Human Partner Sp. z o.o., Agencja Rozwoju Przemysłu S.A.

Wydarzenie zostało objęte Honorowym Patronatem Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej.

Zobacz także