Za nami kolejne spotkanie w formie zdalnej, organizowane przez Liderów Dolnośląskiego Klastra Motoryzacyjnego –  Legnicką Specjalną Strefę Ekonomiczną S.A., Wałbrzyską Specjalną Strefą Ekonomiczną „INVEST-PARK” Sp. z o.o. przy współpracy Specjalnej Strefy Ekonomicznej Małej Przedsiębiorczości S.A. oraz Kancelarią Prawną dr P. Bojarski i Wspólnicy sp. jawna. Tematem spotkania były środki prewencji i interwencji w związku z zagrożeniem COVID-19 wdrożone w firmach. Na spotkaniu uczestnicy dowiedzieli się o wymogach prawnych związanych z reżimem sanitarnym, wymienili się praktycznymi informacjami i dobrymi praktykami. Dziękujemy Państwu bardzo za liczny udział, ciekawą dyskusję, wymianę doświadczeń i dobrych praktyk. Państwa zaangażowanie i chęć współpracy dodaje nam skrzydeł do dalszej pracy.

Wierzymy, że warto rozwijać u uczniów szkół branżowych kompetencje kluczowe i umiejętności uniwersalne, których oprócz konkretnych kwalifikacji poszukują pracodawcy. W dyskusji brali udział nauczyciele, dyrektorzy szkół, doradcy zawodowi, eksperci oraz inne osoby, zainteresowane rozwijaniem tych umiejętności u uczniów. W zakresie rozwoju kompetencji miękkich oraz Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji szkolili eksperci z Grupy HR Masters, Instytutu Badań Edukacyjnych IBE i Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej S.A.

Już dziś zapraszamy na kolejne Webinaria organizowane w ramach Dolnośląskiego Klastra Motoryzacyjnego i zachęcamy do śledzenia naszej strony.

Zobacz także