KPMG w Polsce wraz z Legnicką Specjalną Strefą Ekonomiczną, Kamiennogórską Specjalną Strefą Ekonomiczną Małej Przedsiębiorczości oraz Wałbrzyską Specjalną Strefą Ekonomiczną „INVEST-PARK” zapraszają na webinarium pt. „Rozliczenia i raportowania w PSI – marcowa checklista”, które odbędzie się 20 marca (środa) 2024 r. w godz. 11:00-13:00. Wydarzenie adresowane jest m.in. do przedsiębiorców podejmujących temat rozliczenia pomocy publicznej przyznanej na podstawie decyzji o wsparciu.


REJESTRACJA


Podczas wydarzenia eksperci KPMG omówią zagadnienia takie jak:

  • problematyka alokacji przychodów i kosztów do poszczególnych rodzajów działalności (w tym najnowsze stanowiska organów podatkowych i sądów),
  • otrzymane rekompensaty dla przedsiębiorstw energochłonnych oraz odszkodowania – w jaki sposób rozliczyć otrzymane środki,
  • łączenie zezwoleń oraz decyzji o wsparciu,
  • dyskontowanie – jak przeprowadzić ten proces w bezpieczny sposób,
  • formularze, o których wypełnieniu należy pamiętać i na co zwrócić uwagę,
  • aktualności dotacyjne – jaką dodatkową pomoc można uzyskać.

Na koniec wydarzenia przewidziano również dyskusję panelową, podczas której eksperci odpowiedzą na pytania uczestników spotkania.


Webinar poprowadzą:

Agnieszka Przeorek – Dyrektor, Doradztwo Podatkowe, KPMG w Polsce

Arkadiusz Kalwik – Starszy Menedżer, Doradztwo Podatkowe, KPMG w Polsce

Tomasz Kaczmarski – Menedżer, Doradztwo Podatkowe, KPMG w Polsce


Udział w wydarzeniu jest bezpłatny i możliwy wyłącznie po otrzymaniu potwierdzenia. Rejestracja będzie prowadzona do 20 marca 2024 r., do momentu rozpoczęcia wydarzenia, poprzez uzupełnienie formularza, wykorzystując przy tym służbowy adres e-mail. Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany terminu lub odwołania wydarzenia.

Zobacz także