Razem z Polsko-Niemiecką Izbą Przemysłowo-Handlową, Biuro Regionalne we Wrocławiu i partnerami: Déhora Polska, Kancelarią DZP oraz LHH Polska zapraszamy na śniadanie biznesowe pt.: „4-dniowy tydzień pracy – czy to ma sens?”, które odbędzie się 23 maja (czwartek) 2024 r. w godz. 10:00 – 12:30 w Centrum Konferencyjnym LSSE, przy ul. Rycerskiej 24 w Legnicy.


REJESTRACJA


W obliczu zmieniającego się środowiska biznesowego w Polsce, warto zastanowić się nad możliwością wprowadzenia 4-dniowego tygodnia pracy. Czy jest to naturalny krok, który przedsiębiorstwa powinny podjąć? Jakie są wyzwania i korzyści z tym związane? Czy polskie prawo pracy jest przygotowane na taką zmianę? A przede wszystkim, czy polskie firmy są na to gotowe oraz czy jest to rozwiązanie dla każdego?

Podczas spotkania prelegenci postarają się rozwiać wszelkie wątpliwości uczestników. Będzie to również szansa na omówienie potencjalnych obaw oraz bolączek, z którymi mogą się mierzyć firmy. Nie zabraknie czasu na indywidualne rozmowy i networking.

Zachęcamy do wypełnienia krótkiej ankiety przed wydarzeniem, która pomoże nam lepiej zrozumieć stanowisko lokalnych przedsiębiorców wobec 4-dniowego tygodnia pracy.

ANKIETA


AGENDA:

9:30 – 10:00 Rejestracja gości

10:00 – 10:15 Przywitanie – Legnicka Specjalna Strefa Ekonomiczna, AHK Polska

10:15 – 11:00 4-dniowy tydzień pracy – utopia czy nieodległa przyszłość w Polsce?Łukasz Gajek, Sales Director Germany & Poland, LHH

11:00 – 11:25 4-dniowy tydzień pracy: odpowiedź na aktualne wyzwania?Łukasz Chodkowski, Managing Director, Dehora Polska

11:25 – 11:50 Jak prawo pracy może pomóc we wdrożeniu skróconego tygodnia pracy?Agata Mierzwa, Partner, Co-Head of Labour Law and Social Security Practice, DZP

11:50 – 12:30 Dyskusja, networking


Spotkanie w Legnicy będzie doskonałą okazją do wymiany doświadczeń i spojrzenia na temat 4-dniowego tygodnia pracy z różnych perspektyw. Liczymy na Państwa obecność oraz aktywny udział w dyskusji. Do zobaczenia!

Zobacz także