Związek Przedsiębiorców i Pracodawców zaprasza do udziału w misji gospodarczej polskich firm do Kijowa, której partnerem merytorycznym jest Legnicka Specjalna Strefa Ekonomiczna. Wyjazd odbędzie się w dniach 22-25 maja 2024 roku. Przedsięwzięcie ma na celu wsparcie rozwoju współpracy pomiędzy polskimi a ukraińskimi przedsiębiorstwami oraz pomoc w nawiązaniu nowych kontaktów biznesowych.

Zaproszenie skierowane jest do przedstawicieli branż: medycznej, farmaceutycznej, transportowej, logistycznej oraz spedycyjnej. Misja ma być platformą do wymiany doświadczeń, która przyniesie liczne korzyści w rozwoju działalności polskich firm na rynku ukraińskim.


Proponowany harmonogram:

22 maja – wyjazd z Warszawy, przybycie do Kijowa

23 maja – konferencja pod tytułem „Poland-Ukraine: Cooperate Together”

24 maja – sesja spotkań B2B, które umożliwią bezpośredni kontakt z potencjalnymi partnerami biznesowymi

25 maja – powrót do Warszawy


Misja jest organizowana w ramach programu „Business for Ukraine Center”, powstałego dzięki współpracy Związku Przedsiębiorców i Pracodawców z Fundacją Totalizatora Sportowego.

Uczestnictwo w misji jest bezpłatne, należy jednak ponieść koszty zakwaterowania w Kijowie. Liczba miejsc ograniczona. Udział w wydarzeniu wezmą reprezentanci 10-12 spółek z Polski.

Więcej informacji można uzyskać pod adresem e-mail: y.kovalchuk@zpp.net.pl

Zobacz także