Opis:

Dla członków Dolnośląskiego Klastra Motoryzacyjnego proponujemy program usług doradczych, które mają za zadanie zwiększenie świadomości członków Klastra w dziedzinie zarządzania energią, a co za tym idzie poprawę efektywności energetycznej oraz uzyskanie oszczędności w tym obszarze. W ramach programu członkowie Klastra będą mogli uczestniczyć w comiesięcznych bezpłatnych wykładach tematycznych.

Spotkania te będą trwać godzinę (poza pierwszym inauguracyjnym, który potrwa 1,5h) i składać się z dwóch części – części informacyjnej oraz części Q&A bezpośrednio po. Podczas części informacyjnej specjalista zaprezentuje dany temat biorąc pod uwagę specyfikę branży wraz z przykładami zastosowania w biznesie. W ramach spotkania podsumujemy również krótko najważniejsze bieżące informacje rynkowe, które mogą mieć wpływ na zarządzanie energią w firmach. W razie potrzeby, w celu pogłębienia tematu i wzięcia pod uwagę dokładnej specyfiki zainteresowanej firmy, członkowie Klastra będą mogli umówić się na bezpłatną 30 minutową konsultację on-line na dany temat w późniejszym terminie.


Kiedy?

Kolejne spotkanie odbędzie się w siedzibie Klastra (ul. Rycerska 24, Legnica) 18 stycznia 2023 podczas którego, zostanie przedstawiony wykład merytoryczny pod tytułem Kontraktowanie dostaw gazu i energii elektrycznej. Kiedy to się opłaca, a kiedy nie i na co należy uważać?.


REJESTRACJA


Agenda: 18/01/2023

Agenda:

10:00 – 10:05 – Powitanie gości

10:05 – 10:15 – Krótkie wprowadzenie i przypomnienie idei cyklu „Środy z Energią”

10:15 – 10:45 – Wykład: „Kontraktowanie dostaw gazu i energii elektrycznej. Kiedy to się opłaca, a kiedy nie i na co należy uważać?”

10:45 – 11:15 – Dyskusja

11:15 – 11:30 – Sesja Q&A, podczas której prowadzący wykład odpowiedzą na pytania gości

Zobacz także