Energy Industry Mixer, prestiżowe międzynarodowe spotkanie gromadzące samorządy, firmy i branżę energetyczną zostanie zorganizowane po raz pierwszy w Legnicy. Wydarzenie odbędzie się 21 września (środa) 2022 roku w Centrum Konferencyjnym LSSE. Przedsięwzięcie to skierowane jest do podmiotów zainteresowanych realizacją projektów w zakresie efektywności energetycznej, odzysku materiałów, a także produkowania energii z odpadów.

Konferencja będzie oparta na strukturze osobistych spotkań w stylu speed dating, pomiędzy samorządami a branżą energetyczną. Energy Industry Mixer odbędzie się w atrakcyjnej formule B2B Smart Mixer. Oznacza to, że uczestnicy będą mieli okazję wziąć udział w dwóch typach spotkań – B2B, a także face to face.


Pierwszy rodzaj to spotkania B2B – wieloosobowe przy stołach rotacyjnych. Będzie to czas dla przedstawicieli wszystkich miast i gmin na zapoznanie się z możliwościami technologicznymi oferowanymi przez ekspertów.

Drugi rodzaj to spotkania dwustronne 1 to 1 – reprezentanci miast i gmin będą mogli w sposób dedykowany porozmawiać z ekspertami z sektorów zajmujących się tematyką przewodnią Energy Industry Mixer III, przedstawiając im swoje indywidualne potrzeby.

Spotkania w formule „mixer” poprzedzi konferencja plenarna.


 

Więcej informacji oraz rejestracja na stronie energymixer.eu.
Inwestorzy LSSE posiadają 20% rabat.


Organizatorami wydarzenia są: Legnicka Specjalna Strefa Ekonomiczna oraz Bosetti Global Consulting, firma doradcza zajmująca się od ponad 20 lat rozwojem włoskiego przemysłu w Polsce.

Współorganizatorami są: Confindustria Polonia, Izba Gospodarcza Energetyki i Ochrony Środowiska, Stowarzyszenie Elektryków Polskich oraz Energemini Polska.

Honorowy patronat nad przedsięwzięciem objęli m.in. Ministerstwo Rozwoju i Technologii, Ambasada Republiki Włoskiej w Warszawie, Marszałek Województwa Dolnośląskiego oraz Agencja Rozwoju Przemysłu S.A.

Patroni medialni: TVP Wrocław, Echo24, Radio Wrocław, Gazeta Wrocławska, gramwzielone.pl, eGospodarka.pl, magazynbiomasa.pl

Organizatorzy i patroni:

Patronat medialny

Zobacz także