„Strefa dla Biznesu” w Chojnowie była okazją, aby przedsiębiorcy poznali praktyczne porady dotyczące rozwoju biznesu oraz rodzaje wsparcia proponowane w regionie.

O ofercie Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej dla mikro-, małych i średnich przedsiębiorstw, zaletach inwestowania na terenach strefowych oraz korzyściach wynikających z uzyskania ulgi podatkowej opowiedziała Justyna Hubiak, dyrektor Departamentu Obsługi Przedsiębiorców LSSE.

Swoją wiedzą i doświadczeniem podzielili się również eksperci z Agencji Rozwoju Przemysłu S.A., Agencji Rozwoju Regionalnego ARLEG SA oraz Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Legnicy.

Słuchacze dowiedzieli się m.in. o różnych sposobach finansowania, w tym funduszach unijnych na nadchodzące lata, pożyczkach i dotacjach, a także możliwościach dofinansowań szkoleń dla pracowników.

Dziękujemy za udział i zapraszamy na kolejne spotkania z cyklu „Strefa dla Biznesu” – w najbliższy piątek, 22 marca w Urzędzie Gminy Polkowice oraz we wtorek, 26 marca w Zespole Placówek Kultury w Wąsoszu.

Zobacz także