21 czerwca obchodzimy w Polsce Dzień Przedsiębiorcy. Z tej okazji w Centrum Konferencyjnym LSSE zorganizowano spotkanie biznesowe pn. „Wyzwania pracodawców na dziś i jutro”. Wydarzenie otworzył prezes Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej S.A., Przemysław Bożek.

Rodzaje wsparcia ze strony LSSE S.A. dla przedsiębiorców z regionu przedstawiła Justyna Hubiak, dyrektor Departamentu Obsługi Przedsiębiorców LSSE S.A. Eksperci Hays Poland Sp. z o.o. opowiedzieli m.in. o: aktualnych trendach na rynku pracy, stosowaniu nowoczesnych form zatrudnienia efektywnie, rozsądnie oraz zgodnie z prawem, faktach i mitach towarzyszących pracy tymczasowej, outsourcingowi usług, a także B2B. Słuchacze dowiedzieli się, co powinna rozważyć firma, która chce skorzystać z tych form współpracy.

21 czerwca to dzień, w którym świętują wszyscy przedsiębiorcy. LSSE działa od 1997 roku i w tym czasie firmy zainwestowały tu ponad 12 mld zł, więc to nasze wspólne święto. Na tegoroczny Dzień Przedsiębiorcy zaproponowaliśmy spotkanie, podczas którego uczestnicy mogli dowiedzieć się m.in. o aktualnych trendach na rynku pracy, stosowaniu nowoczesnych form zatrudnienia czy faktach i mitach towarzyszących pracy tymczasowej, outsourcingowi usług oraz B2B – mówi Przemysław Bożek, prezes Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej S.A.

W harmonogramie znalazły się również: prezentacja wniosków z raportu „Wynagrodzenia – największe tabu polskiego rynku pracy?”, zagadnienie jawności płac w perspektywie firm i pracowników czy perspektywy na rok 2026. Podczas spotkania w Legnicy prelegenci rozwiali wątpliwości związane z tym, jak każdy pracodawca powinien przygotować się na nadchodzące zmiany. Nie zabrakło czasu na sesje Q&A oraz networking.

Uczestnikom bardzo dziękujemy za obecność i aktywny udział, a wszystkim przedsiębiorcom, w przeddzień ich święta, życzymy powodzenia w realizacji zaplanowanych celów oraz dynamicznego rozwoju.

Zobacz także