ARP S.A. w ramach obchodów 30-lecia działalności otwiera drugi cykl webinariów prezentujących ofertę finansową dla małych, średnich i dużych przedsiębiorstw.
Szósty webinar z cyklu odbędzie się 18 marca 2021 roku o godz. 11:00 i skierowany będzie do przedsiębiorców działających na obszarze województwa dolnośląskiego oraz opolskiego.
Wydarzenie będzie poświęcone instrumentom wsparcia finansowego oferowanym przez Agencję Rozwoju Przemysłu w ramach Tarczy Antykryzysowej.

Podczas webinarium uczestnicy dowiedzą się:
1. Jak ARP wspiera przedsiębiorców w ramach kompleksowej strategii finansowania;
2. Jakie są szczegóły oferty ARP S.A. skierowanej do przedsiębiorców dotkniętych negatywnymi skutkami pandemii COVID-19, w tym:
• pożyczki obrotowej na finansowanie deficytu w kapitale obrotowym;
• pożyczki obrotowej finansującej wypłatę wynagrodzeń w sektorze MŚP;
• leasingu operacyjnego z karencją w spłacie dla klientów MŚP, którzy wykorzystują samochody ciężarowe czy autokary w swojej działalności gospodarczej;
• leasingu operacyjnego maszyn i urządzeń #Maszyneria;
• programu wsparcia dla przedsiębiorców sektora autobusowych przewozów pasażerskich, z przeznaczeniem na spłatę rat leasingowych finansowania zaciągniętego w komercyjnych firmach leasingowych.
3. Jak w szybki i łatwy sposób, bez wychodzenia z domu, można skorzystać z modułu do składania wniosków online za pomocą Portalu Klienta ARP.
Po wystąpieniu prelegentów przewidziana jest także sesja pytań i odpowiedzi.

 

Link do zapisu: https://www.interankiety.pl/f/4vLYJ8Ww

Zobacz także