Witamy na pokładzie nowych partnerów Dolnośląskiego Klastra Edukacyjnego. Do grona współpracujących z nami instytucji dołączyły dwie placówki: Zespół Szkół Elektryczno-Mechanicznych w Lubaniu oraz Centrum Rozwoju Personalnego we Wrocławiu.

W skład ZSEM wchodzi technikum oraz szkoła branżowa I stopnia, która kształci w dwóch zawodach: mechanik pojazdów samochodowych oraz elektryk. Oferta technikum to: technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej, technik elektryk, technik mechanik (CNC) oraz technik pojazdów samochodowych. Dodatkowo w szkole prowadzony jest bezpłatny kurs na prawo jazdy kat. B, co jest dużym atutem dla uczniów.

Centrum Rozwoju Personalnego we Wrocławiu to niepubliczna placówka kształcenia ustawicznego, prowadząca bazę kursów e-learningowych, które umożliwiają szybkie i bezstresowe nabycie profesjonalnej wiedzy bez wychodzenia z domu. Szkoła oferuje dostęp do aktualnych treści, wysoki poziom merytoryczny szkoleń, wiedzę przekazywaną w zrozumiały sposób, zdobycie zaświadczenia Ministerstwa Edukacji i Nauki oraz dyplomu dokumentującego ukończone szkolenie.

Cieszymy się na rozpoczęcie współpracy, przed nami nowe wyzwani

Zobacz także