Uczestniczyliśmy w MOVE – International Mobility Congress, które jest najważniejszym wydarzeniem w Polsce poświęconym przyszłości motoryzacji. To forum ekspertów i praktyków rynku e-mobility oraz elektromobilności, a także doskonała okazja do wymiany wiedzy, doświadczeń i idei w obszarze zrównoważonego transportu.

Podczas Kongresu MOVE w Poznaniu Legnicka Specjalna Strefa Ekonomiczna dołączyła do Członków Wspierających Polskiej Izby Rozwoju Elektromobilności.

Prezes Zarządu LSSE, Przemysław Bożek oraz Prokurent LSSE – Dyrektor Departamentu Infrastruktury i Inwestycji, Mariusz Kędziora podpisali deklarację członkowską. To kolejny ważny krok w rozwoju naszej współpracy.

W trakcie wydarzenia do Zachodniego Klastra Elektromobilności przystąpił Polski Związek Przemysłu Motoryzacyjnego. List intencyjny w tej sprawie podpisali przedstawiciele LSSE oraz Jakub Faryś, prezes PZPM.

Witamy nowego partnera i cieszymy się, że razem będziemy mieli szansę wspierać przedsięwzięcia na rzecz rozwoju oraz promocji polskiego sektora motoryzacyjnego.

Polski Związek Przemysłu Motoryzacyjnego jest największą polską organizacją pracodawców branży motoryzacyjnej, zrzeszającą obecnie 57 firm: producentów i przedstawicieli producentów pojazdów samochodowych, motocykli, skuterów oraz producentów nadwozi w Polsce.

 

Zobacz także