Tegoroczna edycja Forum G2 odbyła się pod hasłem „Przebudzenie”. Była to okazja do dyskusji o bieżącej sytuacji gospodarczej, kierunkach rozwoju biznesu oraz innowacyjnych rozwiązaniach. W wydarzeniu na Tarczyński Arena Wrocław uczestniczyli przedstawiciele Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej S.A., na czele z prezesem, Przemysławem Bożkiem.

Prezes LSSE S.A. wziął udział w panelu dyskusyjnym pt. „Skuteczne wykorzystanie funduszy unijnych dla rozwoju gospodarki, samorządu i biznesu”, podczas którego opowiedział m.in. o wielowymiarowej współpracy w związku z tworzeniem parków przemysłowych i podkreślił znaczenie funkcjonowania interdyscyplinarnych zespołów przy dużych projektach, takich jak planowana inwestycja firmy Intel na terenach strefowych.

Zainteresowani mieli szansę zapoznać się na stoisku promocyjnym z ofertami Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej S.A. oraz partnerskich firm: Collins Aerospace, Radiotechnika Marketing Sp. z o.o. i Aniro Sp. z o.o.

Forum G2 to konferencja poruszająca kwestie dotyczące kluczowych zagadnień współczesnej gospodarki i geopolityki. Za nami piąta odsłona przedsięwzięcia, zrzeszającego ekspertów ze świata nauki, biznesu oraz polityki.

Zobacz także