Solidna dawka praktycznej wiedzy!

W Centrum Konferencyjnym LSSE odbyło się szkolenie pt. „Ewolucja, rewolucja czy trzęsienie ziemi – co nowego w podatkach na rok 2024?”.

Dyrektor Departamentu Obsługi Przedsiębiorców LSSE – Justyna Hubiak, zaprezentowała słuchaczom możliwości wsparcia oferowanego przedsiębiorcom przez Legnicką Specjalną Strefę Ekonomiczną.

Eksperci z KPMG w Polsce przedstawili najważniejsze kwestie wynikające ze zmiany ustaw podatkowych, nowych obowiązków, a także orzeczeń i interpretacji, z jakimi będą się musieli zmierzyć podatnicy w 2024 roku. Poruszono również tematykę podatku minimalnego i Pillar II oraz planowanego Krajowego Systemu e-Faktur.

Z uczestnikami wydarzenia spotkał się też prezes Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej – Przemysław Bożek, który mówił o zaangażowaniu spółki na rzecz mikro-, małych i średnich przedsiębiorstw oraz opowiedział o planowanych inwestycjach w regionie.

Dzięki atrakcyjnej, warsztatowej formie, biorący udział w szkoleniu mieli okazję wymienić się spostrzeżeniami, a prelegenci rozjaśnić wszelkie wątpliwości uczestników.

Zobacz także