Bardzo miło nam poinformować, że nasza Fundacja i zaprzyjaźnione organizacje otrzymały kolejne podziękowania. Tym razem od Gimnazjum nr 11 w Stebniku za przekazaną pomoc w postaci środków higieny osobistej, leków, artykułów medycznych, środków sanitarnych i chemii gospodarczej.
Jednocześnie administracja i grono nauczycielskie wciąż proszą o pomoc humanitarną dla osób przesiedlonych (50 dorosłych i 17 dzieci w wieku od 2 do 12 lat).
Uwaga!
Wszystkich zainteresowanych udziałem w zbiórce zachęcamy do kontaktu z naszą Fundacją, która będzie pośredniczyła w dostarczeniu niezbędnego zaopatrzenia.
Potrzebne są artykuły higieniczne, sanitarne, chemia gospodarcza, ręczniki, poduszki, zastawy stołowe, a take podstawowe artykuły spożywcze: makaron, płatki, sosy, konserwy mięsne i rybne, produkty termiczne, przyprawy, cukier, ciasteczka, rogaliki, herbata, kawa, żywność dla niemowląt (płatki śniadaniowe, soki, przeciery, kaszki) oraz dla dzieci: gry planszowe i edukacyjne, sprzęt sportowy, akcesoria do twórczego rozwoju dziecka (albumy, farby, kredki, flamastry, kolorowanki).

Zobacz także