W Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Legnicy otwarto nowy, przebudowany blok porodowy oraz pododdział patologii ciąży. Prezes Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, Przemysław Bożek, który uczestniczył w uroczystości złożył gratulacje dyrekcji oraz pracownikom placówki. W symbolicznym przecięciu wstęgi udział wzięła m.in. Marszałek Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej Elżbieta Witek.

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny nieustannie się rozwija i z myślą o pacjentach z całego Dolnego Śląska podnosi standardy jakości usług medycznych. Generalny remont i modernizacja bloku porodowego oraz pododdziału patologii ciąży to kolejny sukces placówki. Chciałbym wyrazić słowa uznania za wkład w rozwój miejsca, w którym wiele kobiet z regionu w komfortowych i bezpiecznych warunkach otrzyma od specjalistów niezbędne wsparcie – mówi Przemysław Bożek, prezes Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Korzystając z okazji, dziękujemy zarządzającym szpitalem za dotychczasową współpracę. Do tej pory były to przede wszystkim akcje skierowane do najmłodszych pacjentów. Wierzymy jednak, że nasze kolejne działania będą równie owocne i przyniosą pozytywne skutki, zarówno dla rozwoju placówki, jak i dla dobra mieszkańców Dolnego Śląska.

Zobacz także