Już tylko tydzień został do konferencji „Od Edukacji do Biznesu – Szkoła Nowych Technologii” . W nadchodzący wtorek, 28 marca o godzinie 9:00, drzwi Centrum Konferencyjnego LSSE będą szeroko otwarte dla dyrektorów, nauczycieli, doradców zawodowych, przedstawicieli uczelni wyższych, firm oraz instytucji partnerskich Dolnośląskiego Klastra Edukacyjnego. Uczestników czeka wyjątkowa podróż do wirtualnej rzeczywistości.

W planach cenne spotkania i wartościowe rozmowy na tematy zawodów przyszłości i nowoczesnych technologii. Nie zabraknie też wątku nawiązywania współpracy między szkołami, uczelniami i firmami. Podczas panelu dyskusyjnego eksperci podzielą się swoimi spostrzeżeniami na temat edukacji przyszłości oraz wykorzystania narzędzi cyfrowych w rozwijaniu kompetencji.

Biorący udział w wydarzeniu będą mieli szansę zapoznać się z ofertami firm: 5sAUTOMATE, Human Partner, W&K Industriemontage, VOSS Automotive i Fluid Polska, Brose Sitech, Wezi-tec, Haerter Technika Wytłaczania Sp. z o.o., CCC, ASTOR, Gates, Viskase, Fundacja Polska Górom.

Konferencja została objęta Honorowym Patronatem Ministra Edukacji i Nauki, Dolnośląskiego Kuratora Oświaty oraz Starosty Legnickiego.

Rejestracja: https://bit.ly/3yQv1gF

Zobacz także