Miło nam poinformować, że prezes Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, Przemysław Bożek otrzymał dziś w Pile podczas Kongresu Gospodarczego 5 lat Polskiej Strefy Inwestycji Odznakę Honorową za Zasługi dla Rozwoju Gospodarki Rzeczypospolitej Polskiej.

Odznaka przyznawana jest za zasługi na rzecz rozwoju gospodarki Rzeczypospolitej Polskiej poprzez osiągnięcia w pracy zawodowej, działalności badawczo-rozwojowej, organizatorskiej czy promocyjnej, stanowiące konkretny wkład w rozwój danej dziedziny gospodarki.

Bardzo dziękuję za to zaszczytne wyróżnienie. Ostatnie lata są wyjątkowe dla historii Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej przede wszystkim dlatego, że pracuje w niej wyjątkowy zespół. To dzięki ludziom, z którymi mam przyjemność współpracować na co dzień, udało nam się osiągnąć tak wiele, za co bardzo serdecznie dziękuję. Za sukcesami LSSE stoi ciężka praca wielu osób i ta odznaka jest uhonorowaniem nas wszystkich – mówi Przemysław Bożek, prezes Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Odznaczenie nadane przez Ministra Rozwoju i Technologii, Waldemara Budę wręczył prezesowi LSSE Grzegorz Piechowiak, Wiceminister Rozwoju i Technologii. Medal jest resortowym odznaczeniem cywilnym ustanowionym rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 12 listopada 2014 roku.

Zobacz także