Forum Motosolutions od lat łączy całą branżę, dlatego i nas nie mogło tam zabraknąć . Uczestnicy rozmawiali o sytuacji w branży motoryzacyjnej, a było o czym. COVIDowy przemysł – zmiany i zagrożenia, transformacja energetyczna, bezpieczeństwo cyfrowe, optymalizacja procesów – to tylko kilka poruszonych podczas forum tematów.
Wśród wystawców znalazł się Dolnośląski Klaster Motoryzacyjny, który współprowadzimy z Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna „INVEST-PARK”. Stoisko przyciągnęło tłumy chętnych, którzy mogli dowiedzieć się więcej o działalności klastra.
W zeszłym tygodniu przedstawiciele Dolnośląskiego Klastra Motoryzacyjnego zawitali również do Gliwic. Podczas II Międzynarodowego Forum Czystości Technicznej & EXPO, wraz z Legnicką Specjalną Strefą Ekonomiczną, pełnili funkcję partnera tego wydarzenia.
Uczestnicy rozmawiali między innymi o wprowadzaniu i utrzymywaniu czystości technicznej w procesie produkcyjnym w branżach samochodowej, lotniczej, elektronicznej, optycznej , a także medycznej.
Nasz stoisko odwiedziło sporo chętnych. Nie zabrakło wielu ciekawych rozmów i wymiany doświadczeń. Dziękujemy za zaufanie i do zobaczenia przy następnej okazji.

Zobacz także