Mamy przyjemność poinformować, że 6.06.2023 odbędzie się kolejna, już 6 edycja Kongresu Firm Rodzinnych i Właścicielskich. Przedstawimy najnowsze trendy rozwojowe, nowatorskie rozwiązania sukcesyjne, przykłady i nowe rozwiązania pozwalające profesjonalizować biznes rodzinny. Zaprezentujemy technologiczne i finansowe rozwiązania dla małych i średnich biznesów z wykorzystaniem odnawialnych źródeł energii. Podobnie jak w poprzednich edycjach wymagana jest rejestracja na Kongres. Aby zgłosić swój udział należy się zarejestrować. Link zapisu: https://forms.office.com/e/y7tB44M8W9

Kongres został objęty Honorowym Patronatem Marszałka Województwa Dolnośląskiego Cezarego Przybylskiego.

O czym będziemy rozmawiać?

Covid-19, kryzys, wojna w Ukrainie, przerwane łańcuchy dostaw, podwyżki cen surowców, wyzwania demograficzne, to problemy z którymi mierzą się gospodarki światowe. Te zawirowania z różną intensywnością dotykają firmy rodzinne, które muszą je uwzględnić i dostosować swoją działalność się do nowych warunków rynkowych. Tegoroczny Kongres zdefiniowaliśmy w tytule „Znaleźć energię”. Kongres zajmie się tematyką niezbędnej energii do rozwoju firm, mimo zmagania się z wieloma czynnikami kryzysogennymi. Będziemy mówić o najważniejszych wyzwaniach dla firm rodzinnych i właścicielskich związanych głównie z poszukiwaniem energii do działania i niekonwencjonalnej energii zasilającej. Przedstawimy najnowsze trendy rozwojowe, nowatorskie rozwiązania sukcesyjne, przykłady i nowe rozwiązania pozwalające profesjonalizować biznes rodzinny . Omówimy zastosowanie alternatywnych źródeł energii prezentując technologiczne i finansowe rozwiązania dla małych i średnich biznesów.

Hasło tegorocznej edycji to „Znaleźć energię”. Prof. Krzysztof Safin, dyrektor Centrum Biznesu Rodzinnego Uniwersytetu WSB Merito we Wrocławiu, twórca Kongresu Firm Rodzinnych:

Będziemy zachęcać do wspólnego poszukiwania nowej energii – poprzez inspiracje, przykłady, nowe rozwiązania technologiczne, organizacyjne i finansowe. W haśle tym mieści się również poszukiwanie par excellence nowych lub stosowanie alternatywnych źródeł energii. Poświęcimy mu osobą sesję tematyczną i zaprezentujemy możliwe technologicznie i finansowo rozwiązania przystające do potrzeb i możliwość i małych i średnich biznesów. Będziemy mówić o najważniejszych wyzwaniach dla firm rodzinnych i właścicielskich związanych głównie z poszukiwaniem energii do działania i niekonwencjonalnej energii zasilającej. Przedstawimy najnowsze trendy rozwojowe, nowatorskie rozwiązania sukcesyjne, przykłady i nowe rozwiązania pozwalające profesjonalizować biznes rodzinny . Omówimy zastosowanie alternatywnych źródeł energii prezentując technologiczne i finansowe rozwiązania dla małych i średnich biznesów.

Wydarzeniu towarzyszy:

KONKURS PROMOTOR PRZEDSIĘBIORCZOŚCI. – Wyróżniamy przedsiębiorstwa rodzinne, które, które maja wizję.

Jeśli jesteś dumny z rodzinnego charakteru swojej firmy i w odważny, kreatywny sposób podkreślasz to w działaniach promocyjnych zgłoś się do konkursu. Nabór wniosków trwa do 21.04.2023 r. Nagroda Promotor Przedsiębiorczości Rodzinnej jest znakiem jakości, rzetelności i wiarygodności firmy rodzinnej. Wiąże się z charyzmą ich właścicieli, otwartością, zaangażowaniem rodziny i pracowników. Zgłoś swój udział w konkursie- może to Twoja firma zostanie liderem w Konkursie Promotor Przedsiębiorczości Rodzinnej.

Wypełnij formularz zgłoszeniowy, dołącz krótki materiał jak promujesz rodzinny charakter swojej firmy. Informacje, formularz zgłoszeniowy na https://kfr.com.pl/konkurs-promotor-przedsiębiorczosci-rodzinnej

Spotkajmy się we Wrocławiu na Kongresie Firm Rodzinnych. Rejestracja uczestników trwa na www.kfr.com.pl

Zobacz także