Zapraszamy Państwa na webinarium Kancelarii TLA poświęcone tematowi zmian w podatkach w 2021 r.

Temat:

Zmiany w podatkach 2021 r.”

Agenda:

  1. Strategia podatkowa – duża zmiana, o której nadal cicho
  2. Spółki komandytowe podatnikiem CIT – jak uniknąć podwójnego opodatkowania?
  3. Nowe obowiązki TP – czego będzie wymagała należyta staranności w TP?
  4. Estoński CIT – czy warto?
  5. Inne zmiany CIT – co warto wiedzieć?
  6. SLIM VAT – z jakich uproszczeń można skorzystać?
  7. Sygnalizacja zmian w e-commerce (VAT)

 Termin: 15.12.2020 godz. 11:00.

Link umożliwiający zapisanie się na webinarium: https://app.evenea.pl/event/zmianywpodatkach2021/

Każdy uczestnik po zapisaniu się otrzyma drogą mailową link umożliwiający uczestnictwo w webinarium.

W trakcie webinarium będzie istniała możliwość zadawania pytań prowadzącym natomiast po webinarium jego uczestnicy będą mogli skorzystać z dodatkowych konsultacji. Informacje o szczegółach konsultacji zostaną przedstawione w trakcie webinarium.

 

Prowadzący:

 Krzysztof Koniewski – licencjonowany doradca podatkowy z wieloletnim doświadczeniem zawodowym zdobytym w takich firmach jak Roedl Partner, PwC, Deloitte. Pełniąc funkcje menedżerskie był odpowiedzialny za zespół German Desk ukierunkowany na obsługę klientów niemieckojęzycznych. Rozwijając specjalizację w zakresie podatków pośrednich, skutecznie i z wieloma sukcesami doradzał klientom, również w zakresie podatków dochodowych. Krzysztof na konto swoich osiągnięć zawodowych może zapisać w szczególności bardzo wysoką skuteczność w sporach z organami podatkowymi oraz wdrożenie u klientów wielu rozwiązań istotnie poprawiających strukturę rozliczeń podatkowych.

Maciej Kubica – radca prawny, ale z wykształcenia także ekonomista. Interdyscyplinarne przygotowanie zawodowe umożliwia mu kompleksową realizację projektów związanych z szeroko pojętymi przekształceniami i zmianami organizacyjnymi polegającymi na tworzeniu nowych struktur prawnych. Wspiera klientów działających w specjalnych strefach ekonomicznych, jak również dopiero ubiegających się o korzystanie z pomocy publicznej. Prowadząc spory z organami podatkowymi poszukuje nieszablonowych rozwiązań.

Zobacz także