Firmy inwestujące na terenach powiatów polkowickiego i lubińskiego mogą zyskać o wiele więcej! Na środę, 11 maja, w polkowickim ratuszu zaplanowano kolejne wydarzenie dla przedsiębiorców z cyklu „Strefa dla Biznesu”. Warto się pospieszyć z decyzją, bo termin przyjmowania zgłoszeń upływa w piątek, 6 maja.

Podczas bezpłatnego spotkania i konsultacji do dyspozycji właścicieli firm będą eksperci Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, Agencji Rozwoju Regionalnego ARLEG, BIG TREE Consulting Group, a także Punktu Funduszy Europejskich.

Polkowice i Lubin to ważne ośrodki biznesowe Legnicko-Głogowskiego Okręgu Miedziowego, dlatego warto tu inwestować. O tym, jak to zrobić, jak uzyskać ulgi oraz skąd uzyskać wsparcie, będziemy opowiadać już w środę, 11 maja. Wcześniejsze spotkania w Głogowie i Prochowicach cieszyły się dużym zainteresowaniem przedsiębiorców, dlatego nie zatrzymujemy się. Dostajemy jasne sygnały od biznesu o potrzebie organizacji takich wydarzeń. Mogę zdradzić, że już teraz planujemy kolejną „Strefę dla Biznesu” w Legnicy – wyjaśnia Przemysław Bożek, prezes Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Wydarzenie skierowane jest do wszystkich, którzy chcą założyć firmę lub rozwinąć swój obecny biznes. W trakcie prezentacji i konsultacji uzyskają konkretne informacje o możliwości uzyskania zwolnienia podatkowego na prostych zasadach.

Nasze spotkania w ramach cyklu „Strefa dla Biznesu” mają ogromną wartość merytoryczną i praktyczną. Spotkania z ekspertami pozwalają lepiej poznać możliwości, które daje LSSE oraz inne firmy, które przedstawiają swoje oferty. Co więcej bezpośrednie spotkanie to bardzo dobra okazja do pogłębienia bardziej szczegółowych tematów i budowania relacji, co w biznesie jest kluczowe. LSSE proponuje przedsiębiorcom nie tylko możliwość skorzystania z ulgi podatkowej, ale również doradztwo inwestycyjne i pomoc w pozyskaniu partnerów biznesowych. Współpraca z nami to spore i konkretne korzyści – mówi Justyna Hubiak, dyrektor Departamentu Obsługi Przedsiębiorców Legnickiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej.

Już w środę, 11 maja przedsiębiorcy chcący rozwijać swój biznes lub inwestować na terenach powiatów polkowickiego i lubińskiego, uzyskają od zaproszonych specjalistów pomocną wiedzę, jak to skutecznie zrobić.

Spotkanie to doskonały moment na wymianę doświadczeń oraz uświadomienie, że mikro- i mali przedsiębiorcy mogą liczyć na największe preferencje. To szczególnie istotne na zmieniającym się coraz bardziej konkurencyjnym rynku.


Data i miejsce: 11 maja (środa), Urząd Gminy Polkowice, Ratusz, Rynek 1, Sala Konferencyjna

Zgłoszenia: do piątku, 6 maja do godziny 13:00  forms.gle/NFMgWezGgKCqtY9o9


Na nadchodzącym spotkaniu dowiesz się o:

■   możliwości skorzystania z ulgi podatkowej CIT/PIT do 45% poniesionych kosztów inwestycji nawet przez 15 lat,

■   łatwiejszych warunkach uzyskania zwolnienia podatkowego,

■   możliwości realizowania inwestycji na Twojej nieruchomości,

■   narzędziach wsparcia rozwoju przedsiębiorczości z udziałem ekspertów z dziedziny funduszy unijnych dla firm (małych i średnich przedsiębiorstw), a także form wsparcia dla pracodawców.


Harmonogram spotkania:

09:30-10:00 Rejestracja gości i rozmowy przy kawie

10:00-10:10 Powitanie

Łukasz Puźniecki – Burmistrz Polkowic

10:10-10:20 Jak rozwinąć swój biznes dzięki wsparciu LSSE S.A.?

Justyna Hubiak – Dyrektor Departamentu Obsługi Przedsiębiorców – Legnicka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A.

10:20-10:55 Czy to dla mnie? Jak wygląda zwolnienie podatkowe w praktyce?

Jacek Zimoch – Partner BIG TREE Consulting Group

10:55-11:10  Formy wsparcia dla Pracodawcy

Joanna Milczarz – Dyrektor Wydziału Rozwoju Regionalnego i Usług Finansowych – Agencja Rozwoju Regionalnego ARLEG

11:10-11:30 Fundusze Unijne w nowej perspektywie

Aleksandra Kukuła – Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Legnicy

11:30  Poczęstunek kawowy i indywidualne rozmowy z ekspertami oraz doradcami

Zobacz także