Agencja Rozwoju Regionalnego “ARLEG” S.A. zaprasza do udziału w Finałowym Wydarzeniu projektu FIRECE, w którym ARLEG S.A.  pełni rolę jednego z partnerów projektu.

Inwestowanie w celu wsparcia przejścia przemysłu na bardziej ekologiczną i zrównoważoną gospodarkę jest jednym z wyzwań na poziomie światowym.

Projekt FIRECE wspiera realizację Regionalnych Planów Energetycznych Partnerów z Austrii, Chorwacji, Czech-Republiki, Niemiec, Węgier, Włoch i Polski, promując Innowacyjne Instrumenty Finansowe oraz optymalizację inwestycji publicznych skierowanych na przejście przemysłu na gospodarkę niskoemisyjną.

Wydarzenie finałowe będzie okazją do skorzystania z doświadczeń Partnerów podczas realizacji projektu, zapoznania się z najciekawszymi rezultatami opracowanymi w ramach projektu oraz do uzyskania informacji na temat przyszłych możliwości, jakie niesie ze sobą Interreg EUROPE 2021-27 w odniesieniu do zagadnień poruszanych w projekcie.

Spotkanie odbędzie się w dniu 16 września  2020 r. (środa) od godziny 9.30 do 12.00, zgodnie z załączoną Agendą. W trosce o bezpieczeństwo uczestników, spotkanie odbędzie się w formie konferencji on-line i prowadzone będzie wyłącznie w języku angielskim.

Link do formularza zgłoszeniowego znajduje się TUTAJ.

You might also like