Viskase

Adding Value through Product Innovation and Diversity around the Globe

Härter

Firma Härter od 14 lat jest obecna w Legnickiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej. Jest też członkiem Dolnośląskiego Klastra Edukacyjnego.

Volkswagen Motor Polska

Wiele instytucji pomocowych takich jak szpitale, ośrodki pomocy społecznej, hospicja czy fundacje od wielu tygodni mierzy się z epidemią i jej skutkami. Tę trudną sytuację rozumie grupa Respekt z Volkswagen Motor Polska, która wyszła z inicjatywą pomocy dla potrzebujących.

Jazz w Volkswagenie

W środę 09.09 przed fontanną zakładową Volkswagen Motor Polska w Polkowicach rozbrzmiały dźwięki muzyki jazzowej. Wszystko za sprawą wyjątkowego projektu "Muzyka na mieście".

Speed+ Award dla SITECH

Już trzeci rok z rzędu Volkswagen Group Components przyznał nagrodę Speed+ Award dla swoich najlepiej działających zakładów.

Thermofin - prezentacja firmy

Flexibility is our strength. Our innovative products and a comprehensive project support make us to a reliable partner in refrigeration and cooling technology.

VIA Technika Obróbki Powierzchniowej

VIA Technika Obróbki Powierzchniowej sp. z o.o. specjalizuje się w obróbce powierzchniowej metalu oraz świadczy usługi z zakresu odtłuszczania przemysłowego, mycia precyzyjnego, obróbki wibrościernej, gratowania, polerowania, kontroli jakości oraz pakowania dla firm z sektora przemysłowego.