Z przyjemnością pragniemy poinformować, że do Dolnośląskiego Klastra Motoryzacyjnego dołączył nowy partner. Lorien Engineering Solutions jest wielobranżową firmą inżynieryjną, wspierającą Klientów z sektora przemysłowego w zakresie usług konsultingowych, projektowych oraz szeroko rozumianego zarządzania inwestycjami.

Tak o współpracy z Legnicką Specjalną Strefą Ekonomiczną pisze Lorien Engineering:

„Przystąpienie do struktur Dolnośląskiego Klastra Motoryzacyjnego wynika z faktu, iż od wielu lat nasze doświadczenie oraz zaangażowanie przyczyniają się do rozwoju firm należących do kluczowych producentów sprężonych w globalnym łańcuchu dostaw w branży Automotive. Do tej pory mieliśmy przyjemność pracować z takimi podmiotami jak Umicore, 3M, Faurecia, Bridgestone, CNH Industrial, PGW, czy Organica-Car a portfolio innych firm z branży przemysłowych sukcesywnie się powiększa.

Nadrzędnym celem przystąpienia Lorien do struktur DKM jest dalsze poszerzanie wiedzy o tym dynamicznie rozwijającym się sektorze produkcji przemysłowej, jakim jest Automotive. Nasze doświadczenia we wspomaganiu opracowywania technologii produkcji wspiera rozwój elektromobilności, co przyczynia się do podniesienia komfortu życia nas wszystkich oraz zapewni „zieloną” przyszłość dla następnych pokoleń. Patrząc dalej, wspierać chcemy rozwój rynku przemysłowego zarówno pod kątem elektromobilności jak i racjonalnego bilansu energetycznego naszych Klientów, co może pomóc w dążeniu do Neutralności Klimatycznej 2050.”

Więcej informacji o przedsiębiorstwie znajdą Państwo na stronie www.lorienengineering.com.

Zobacz także