Niedawno nasza Strefa świętowała swoje 25-lecie, a ostatnio często jesteśmy gośćmi na wielu innych uroczystościach. Przedstawiciele LSSE, wiceprezes zarządu Ryszard Wawryniewicz oraz dyrektor Departamentu Marketingu i Komunikacji Stefan Augustyn, brali udział w Gali 30-lecia BASF w Warszawie.

Dziękujemy, że mogliśmy być częścią tego wyjątkowego wydarzenia! Była to szansa na wysłuchanie wartościowych wykładów i wystąpień. Tematyka panelu dyskusjnego dotyczyła wzajemnej współpracy biznesu, nauki i polityki w zakresie klimatu, energii i bezpieczeństwa. Podczas jubileuszu znalazła się też niejedna chwila, by w części networkingowej, nawiązać nowe relacje biznesowe.

Jubilatom gratulujemy 30 lat na rynku i życzymy dalszych sukcesów. Cieszymy się na wspólny kierunek działań, jakim jest zrównoważony rozwój!

Firma BASF Polska ulokowała jedną ze swoich kluczowych inwestycji na terenie oddziaływania Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Zakład Produkcji Katalizatorów BASF w Środzie Śląskiej jest najnowocześniejszym obiektem tego typu należącym do firmy BASF w Europie.

Zobacz także