Zapraszamy na konferencję otwierającą konsultacje społeczne Programu Fundusze Europejskie dla Nowoczesnej Gospodarki 2021-2027. Celem konsultacji jest zebranie uwag oraz opinii na temat założeń, kierunków i form wsparcia zawartych w programie, którego realizacja ma wpłynąć na wzrost aktywności badawczej oraz innowacyjność przedsiębiorstw a także aktywizację współpracy pomiędzy sektorem przedsiębiorstw oraz nauki.

Płynne uruchomienie środków z budżetu unijnego i krajowych będzie miało ogromny wpływ na przywrócenie polskiej gospodarki na ścieżkę szybkiego wzrostu. Zainwestujemy je w rozwój innowacji i wspieranie prac badawczo-rozwojowych, co przyczyni się do zwiększenia konkurencyjności polskich przedsiębiorstw

– mówi wiceminister funduszy i polityki regionalnej Małgorzata Jarosińska-Jedynak.

Do udziału w konsultacjach oraz w konferencji on-line otwierającej proces konsultacji zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby, instytucje, partnerów społecznych, organizacje, przedsiębiorców, przedstawicieli sektora nauki i innych zainteresowanych.

Konferencja on-line odbędzie się 10 marca 2021 r. na stronie poir.gov.pl.

Zarejestruj się już dziś!

Konsultacje potrwają od 10 marca do 14 kwietnia 2021 r., a projekt dokumentu będzie dostępny od 10 marca 2021 r. na stronie internetowej pod adresem poir.gov.pl/2021-2027.

Konferencja będzie tłumaczona na język migowy.

Bądź na bieżąco

Konsultacje można także śledzić na profilach społecznościowych – zapraszamy do ich obserwowania i dzielenia się treściami w sieci.

Więcej informacji na stronie: Fundusze Europejskie dla Nowoczesnej Gospodarki – weź udział w konsultacjach

Zobacz także