Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Webinar: „Drogowskazy dla branży motoryzacyjnej – wybrane zagadnienia podatkowe i pomoc publiczna”

26 kwietnia @ 10:00 - 11:30

Chcesz się rozwijać i zaprowadzić swoje przedsiębiorstwo na szczyt? Potrzebujesz drogowskazu, który pomoże Ci dojść do celu?
 26 kwietnia (środa) zapraszamy na bezpłatny webinar organizowany przez Deloitte Polska pn.: „Drogowskazy dla branży motoryzacyjnej – wybrane zagadnienia podatkowe i pomoc publiczna”, którego jesteśmy partnerami.
 Branża automotive jest jedną z najszybciej rozwijających się gałęzi przemysłu, znaczącym promotorem innowacji polskiej i światowej gospodarki. Sektor motoryzacyjny stoi przed wielkim wyzwaniem – rewolucją elektromobilności, która nie będzie możliwa bez odpowiedniej rozbudowy i rozwoju przedsiębiorstw z tej dziedziny.
Podczas spotkania eksperci omówią kluczowe zagadnienia podatkowe, charakterystyczne dla branży motoryzacyjnej, m.in. podatek CIT, VAT, inwestowanie w ramach Polskiej Strefy Inwestycji oraz możliwości uzyskania oszczędności podatkowych.
 Nie zabraknie również informacji na temat dotacji i zachęt podatkowych oraz określenia warunków inwestycji i reinwestycji, aby sprostać wyzwaniom i dostosować się do wymagań rynku.
Więcej informacji i zapisy https://bit.ly/3osixK6

Szczegóły

Data:
26 kwietnia
Godzina:
10:00 - 11:30
Kategorie Wydarzenie:
,

Organizator

Deloitte

Miejsce wydarzenia

online
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia