Szanowni Państwo,

Legnicka Specjalna Strefa Ekonomiczną S.A., wspólnie z globalnym liderem w branży inteligentnych technologii energetycznych, firmą SolarEdge Technologies (Poland) sp. z o.o., zapraszają Państwa na pierwsze z cyklu bezpłatne webinarium o zaawansowanych systemach fotowoltaicznych i efektywności energetycznej w nowoczesnych przedsiębiorstwach. Tytuł pierwszego spotkania online:

„Przegląd zaawansowanych technologii fotowoltaicznych”

Spotkanie odbędzie się już 11 maja 2021 r. w godz. 10:00 – 12:00.

REJESTRACJA NA WEBINARIUM

 

Prosimy o przekazanie zaproszenia do osób odpowiedzialnych za w/w obszar w Państwa przedsiębiorstwie.

Na spotkanie zapraszamy Dyrektorów produkcji, Dyrektorów finansowych, Dyrektorów ds. zakupów oraz przedstawicieli Zarządów firm.

W programie:

  • • Bogdan Szymański, Stowarzyszenie Branży Fotowoltaicznej – Polska PV o „Trendach w komercyjnych systemach fotowoltaicznych”, gdzie dowiesz się o:

– trendach, jakimi są magazyny energii,

– nowoczesnych modułach, konstrukcjach i falownikach instalacji PV,

– opłacie mocowej.

  • • Mariusz Potocki, SolarEdge Technologies (Poland) sp. z o.o. o „Optymalizacji systemów komercyjnych, gdzie przedstawione zostaną informacje o tym:

– jak dobrze dopasować system do potrzeb przedsiębiorstwa (optymalizacja OPEX / Serwis),

– jaki rodzaj instalacji wybrać (naziemny, czy dachowy),

– jak prawidłowo monitorować system PV.

  • • Łukasz Kotula, Corab sp. z o.o. o tym „Jak obniżyć koszty instalacji fotowoltaicznej bez utraty jakości i bezpieczeństwa?”, gdzie poruszone zostaną kwestie dobrych praktyk, przy podejmowaniu decyzji inwestycyjnych w instalacje PV:

– większość z inwestorów zaczyna myśleć o kosztach instalacji PV dopiero po otrzymaniu pierwszej oferty. Natomiast większość oszczędności można poczynić na etapie planowania, projektowania czy wyboru komponentów. Dlatego podpowiemy jak mądrze inwestować nie rezygnując z jakości, wydajności a przede wszystkim bezpieczeństwa.

Sesja pytań i odpowiedzi.

 

Prowadzący:

Bogdan Szymański Współzałożyciel i prezes Stowarzyszenia Branży Fotowoltaicznej POLSKA PV. Wykładowca akademicki na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Członek zarządu wydawnictwa GLOBEnergia.

Autor wielu kursów min „Eko-Gmina”, „Samorządowy Menedżer ds. Energii” oraz szkoleń z zakresu systemów fotowoltaicznych prowadzonych w ramach cyklu Solar+.

Autor wielu poradników, w tym książki “Instalacje fotowoltaiczne”.

Mariusz Potocki:  Commercial Sales Manager; SolarEdge  . Od 2007 roku związany z rynkiem produkcyjnym modułów PV. W latach 2008-2015 początkowo jako Manager ds. Logistyki następnie Dyrektor Produkcji w fabryce Solar-Future-Energy, jednej z pierwszych polskich fabryk modułów fotowoltaicznych. W latach 2010-2012 zaangażowany w realizację projektów farm fotowoltaicznych w Bułagarii i we Włoszech. Od 2019 roku związany z izraelską spółką SolarEdge Technologies na stanowisku Commercial Sales Manager.

Łukasz Kotula dyrektor działu szkoleń w firmie Corab, największego polskiego producenta systemów fotowoltaicznych. Uczestnik wielu szkoleń, debat czy wystąpień. Aktywnie działa w stowarzyszeniach branżowych. Współpracował przy realizacji wielu projektów fotowoltaicznych, w tym dużych rozwiązań farmowych.W branży fotowoltaicznej od 2014 roku

O partnerze strategicznym:

Marka SolarEdge, dzięki światowej klasy możliwościom inżynieryjnym oraz nieustannemu skupianiu się na innowacjach, tworzy inteligentne produkty i rozwiązania w zakresie produkcji energii, które wspierają przedsiębiorstwa w ich funkcjonowaniu i napędzają przyszły rozwój.

 

REJESTRACJA NA WEBINARIUM

 

Kolejne zaplanowane seminaria w cyklu szkoleń o zaawansowanych systemach fotowoltaicznych i efektywności energetycznej w nowoczesnych przedsiębiorstwach:

19.05.2021 – 10:00-12:00 – Case Study – projekt komercyjny (procedury administracyjno-techniczne).

25.05.2021 – 9:30-11:30 – Bezpieczeństwo Systemów PV.

Zobacz także