Należymy do Grupy VOSS Automotive zatrudniającej ponad 2700 osób na całym świecie, działającej w sektorze motoryzacyjnym na międzynarodową skalę. Specjalizujemy się w dostarczaniu innowacyjnych i kompleksowych rozwiązań według indywidualnych potrzeb klienta, wstępnym montażem gotowych systemów w zakresie układów hamulcowych, układów zawieszeń pneumatycznych oraz układów paliwowych, jak i bezpośredniej dostawie komponentów na linie produkcyjne klienta.


Dlaczego warto aplikować na praktyki i staże wakacyjne?

Przede wszystkim podczas praktyk można zdobyć umiejętności praktyczne przydatne w późniejszym szybszym wdrożeniu się na danym stanowisku pracy lub w zaprezentowaniu swojej kandydatury podczas rozmowy rekrutacyjnej. Poprzez obserwację pracy w różnych działach można poszerzać swoją wiedzę na temat specyfiki funkcjonowania różnych obszarów w przedsiębiorstwie. Dodatkowo praktykant doskonali swoje umiejętności komunikacji w zakresie sposobów prowadzenia spotkań, zebrań, przekazywania informacji, reagowania w róznych sytuacjach w ‘żywym’ środowisku zawodowym.

Poszukujemy osób na staże bezpłatne w działach:

–  Przygotowania Produkcji

– Jakość

– Produkcja

– Finanse

 
Osoby zainteresowane proszone są o przesyłanie aplikacji
na adres:
rekrutacja@voss.net
Prosimy o umieszczenie w tytule wiadomości słowa: „STAŻ”

 

Na CV prosimy o umieszczenie poniższej informacji:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie aktualnej oraz przyszłej rekrutacji prowadzonej przez firmę VOSS Automotive Sp. Z o.o., Nowa Wieś Legnicka 101, 59-241 Legnickie Pole, na podstawie art. 23.3.  ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U.  z 2014 r. poz 1182 ). Jednocześnie wiem, iż podanie danych jest dobrowolne oraz że mam prawo kontroli przetwarzania danych, które mnie dotyczą, prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.