Strefa Twoich Możliwości

Kontakt

Legnicka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A.

ul. św. Maksymiliana Kolbe 14
59-220 Legnica

Sekretariat

+48 76 727 74 70
+48 691 350 791
+48 76 727 74 74
sekretariat@lsse.eu

Departament Komunikacji i Promocji

Paweł Drankiewicz

dyrektor departamentu
+48 535 770 462
drankiewicz@lsse.eu

Magdalena Potomska

specjalista ds. komunikacji i promocji
+48 669 685 427
potomska@lsse.eu

Barbara Szymendera

menadżer ds. komunikacji i promocji
+48 733 770 207
szymendera@lsse.eu

Maciej Makowski

menadżer ds. komunikacji i promocji
+48 733 770 345
makowski@lsse.eu

Michał Wilk

menadżer ds. komunikacji i promocji
+48 537 770 954
wilk@lsse.eu

Departament Rozwoju

Wiesław Sowiński

dyrektor departamentu
+48 76 727 74 98
+48 607 770 712
sowinski@lsse.eu

Aneta Bielecka–Laskownicka

pełnomocnik zarządu
+48 76 727 74 92
+48 605 855 829
bielecka-laskownicka@lsse.eu

Łukasz Maciejewski

menadżer ds. inwestorów
+48 76 727 74 82
+48 607 770 437
maciejewski@lsse.eu

Departament Ekonomiczno-Organizacyjny

Agnieszka Bartkowiak

dyrektor departamentu
+48 76 727 74 83
+48 530 770 347
bartkowiak@lsse.eu

Wanda Kancek

specjalista ds. kontroli, płac i majątku strefy
+48 76 727 74 89
+48 607 770 587
kancek@lsse.eu

Mariola Olesiak

główna księgowa
+48 76 727 74 91
+48 607 770 419
olesiak@lsse.eu

Joanna Rybak

specjalista ds. ekonomiczno–administracyjnych
+48 76 727 74 70
+48 887 691 738
rybak@lsse.eu

Grzegorz Gapski

specjalista ds. organizacyjnych
+48 791 770 676
gapski@lsse.eu

Jan Szymszon

zastępca gł. księgowego
+48 76 727 74 85
szymszon@lsse.eu

Departament Infrastruktury i Inwestycji

Lidia Wysocka-Czechowska

dyrektor departamentu
+48 76 727 74 86
+48 607 770 247
czechowska@lsse.eu

Ignacy Bochenek

menadżer ds. infrastruktury
+48 76 727 74 80
+48 607 770 480
bochenek@lsse.eu

Marek Kołodziejczyk

menadżer ds. infrastruktury
+48 76 727 74 87
+48 601 535 659
kolodziejczyk@lsse.eu

Radosław Kreczmański

menadżer ds. inwestycji
+48 76 727 74 88
+48 607 770 312
kreczmanski@lsse.eu

Departament Projektów Strategicznych

Bogusława Zientek

dyrektor departamentu projektów strategicznych
+48 76 727 74 96
zientek@lsse.eu

Magdalena Jenek

menadżer ds. dolnośląskiego klastra edukacyjnego
+48 665 872 142
jenek@lsse.eu

Aleksandra Jurkiewicz

menadżer ds. dolnośląskiego klastra edukacyjnego
+48 730 005 754
jurkiewicz@lsse.eu

Lucyna Rzepka

specjalista ds. dolnośląskiego klastra edukacyjnego
+48 76 727 74 72
+48 733 770 140
rzepka@lsse.eu

Michał Paprocki

główny specjalista ds. dolnośląskiego klastra motoryzacyjnego
+48 733 770 657
paprocki@lsse.eu

Robert Woźny

menadżer ds. dolnośląskiego klastra lotniczego
+48 76 727 74 94
+48 537 770 341
wozny@lsse.eu

Adam Zysk

menadżer ds. dolnośląskiego klastra motoryzacyjnego
+48 575 770 159
zysk@lsse.eu