Zapraszamy do udziału w konkursie „Twoje foto w Strefie”

Jeśli chcesz wygrać PRZELOT SZYBOWCEM albo TABLET to bądź 15 sierpnia z nami na placu kolegiackim w Głogowie!

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy „cyknąć fotkę” w pobliżu studia plenerowego Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej oraz Radia Plus i zamieścić ją na oficjalnym profilu naszej strefy w komentarzu pod postem jaki ukaże się tego dnia na Facebooku.

Spośród zamieszczonych w komentarzach pod postem zdjęć komisja konkursowa wyłoni najlepsze zdjęcia, które zostaną nagrodzone.

Nagrody w konkursie są wyjątkowe i niepowtarzalne.

Wśród nagród jest tablet oraz przelot szybowcem ufundowany przez partnera Dolnośląskiego Klastra Lotniczego – Aeroklub Zagłębia Miedziowego z Lubina.

Zapraszamy do wspólnej zabawy!

Regulamin konkursu znajduje się w linku poniżej:

REGULAMIN KONKURSU

Niech nie zabraknie Was 15 sierpnia na kolegiackim placu. Oprócz konkursu na Facebooku czekają gry i zabawy, w których także będzie można otrzymać upominki ufundowane przez partnerów Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, m.in. z firm: Volkswagen i Sitech.

Jeden z upominków w naszej zabawie 15 sierpnia na placu głogowskiej Kolegiaty.

Zapraszamy na nasze strefowe stoisko, które tego dnia stanie się mobilnym studiem dzięki Radiu Plus Głogów, z którego nadawany będzie program na żywo!

W plenerowym studiu radiowym przedstawiciele Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej opowiedzą o działalności i dokonaniach strefy oraz o klastrach branżowych i tematycznych, które funkcjonują w naszej strefie.

Serdecznie zapraszamy!